Home

JOPI SLOVAKIA RING
  • Zvláštne ustanovenia PANNONIA Ring -2. júl 2019

    Zvláštne ustanovenia PANNONIA Ring -2. júl 2019

    Pre tento pretek sú záväzné Zvláštne Ustanovenia (ďalej len ZU) vydané organizátorom s nasledovným upresnením.
    Dátum: 2. júl 2019
    Miesto: Pannonia Ring

  • Info k registrácii na Slovakia Ringu

    Info k registrácii na Slovakia Ringu

    Dôležité informácie pre pretekárov:

    - registrácia bude prebiehať v reštaurácií v areáli depa,
    - preberanie sa uskutoční dňa 3. 4. 2019 v čase 18-21:00 hod. v priestoroch reštaurácie,
    - každý registrovaný pretekár dostane pri registrácií poukážku na jedlo (guláš) a dva nápoje (kofola, pivo),
    - reštaurácia bude otvorená do 22:00 hod.

    Tešíme sa na vás,
    SOP tím

  • Zvláštne ustanovenia JOPI Slovakia Ring 4. apríl 2019

    Zvláštne ustanovenia JOPI Slovakia Ring 4. apríl 2019

    Pre tento pretek sú záväzné Zvláštne Ustanovenia (ďalej len ZU) vydané organizátorom s nasledovným upresnením.
    Dátum: 4. apríl 2019
    Miesto: Slovakia Ring

1. JOPI SLOVAKIA RING

JOPI SLOVAKIA RING
Dátum pretekov:
04.04.2019
Miesto konania:
Orechová potôň
Dĺžka trate:
5922 metrov

2. PANNONIA RING

PANNONIA RING
Dátum pretekov:
02.07.2019
Miesto konania:
Ostffyasszonyfa
Dĺžka trate:
4740 metrov

3. JOPI SLOVAKIA RING

JOPI SLOVAKIA RING
Dátum pretekov:
05.09.2019
Miesto konania:
Orechová potôň
Dĺžka trate:
5922 metrov


V súčasnej dobe prevádzkujeme 10 čerpacích staníc , kde Vám okrem širokej ponuky výrobkov ponúkame aj vynikajúcu kávu, veľký výber nealko nápojov a rýchle občerstvenie.

Priebežné poradie po 2. preteku

  • Trieda 1: do 1600 ccm

    • 1
      Veronika Vanyova Veve 55
    • 2
      Juraj Kornhauser ski-gruniky.sk 35
    • 2
      Barbora Jakubickova Hankocyracing 35
    • 4
      Bohuš Šesták ST. ŠRTG 24
    • 5
      Igor Végh TEMPO Performance 3
  • Trieda 2: do 2000 ccm

    • 1
      Arpad Viszokay team RCR 104
    • 2
      Jozef Molnar Racingtaxi.sk 62
    • 3
      Michal Malicek Brutal Fish Racing Team 61
    • 4
      Ádám Lengyel GFS Motorsport Egyesület 38
    • 5
      Marian Rajnoha Autosport Rajnoha 28
  • Trieda 3: do 3000 ccm

    • 1
      brigitte schmalzl schmalzl-racing 71
    • 2
      christoph schmalzl schmalzl-racing 57
    • 3
      Samuel Moskal Ultratech jopi 56
    • 4
      Tomáš Mády Perax racing 49
    • 5
      Mátyás Koczó PFM Racing 40
  • Trieda 4: do 3500 ccm

    • 1
      Jiří Procházka Mirage Motorsport 104
    • 2
      Martin Ryba Brutal Fish Racing Team 54
    • 3
      Taschner Ferenc Taschner Motorsport 39
    • 4
      Attila Danko Mirage Motorsport 35
    • 5
      Milan Valášek IP RACING SHOP Team 33
  • Trieda 5: nad 3500 ccm

    • 1
      Jiří Hanák HYSTER 56
  • Trieda 6: open cars

    • 1
      Andreas Hasler Hasler Motorsport 56
  • Trieda 7: GT3

    • 1
      Rudolf Machánek Auto Centrum Bratislava 86
    • 2
      zoltan papp nieszmotorsport 39
    • 3
      Denis G. Watt KR RACING - PROMOTION 3
  • Trieda 8: TCR

    • 1
      Michael Stöckelmaier Schiessling Racing 49
    • 2
      Gernot Teufel Schiessling Racing 47
  • Trieda 9: Inter Cars MX-5 Cup

    • 1
      Jan Filip FaS Racing Team 131
    • 2
      Rastislav Szalay DOVOZY.SK Racing 121
    • 3
      Peter Nemsila RS-team 113
    • 4
      Drahomir Osvald 13B.sk 55
    • 5
      Juraj Kornhauser ski-gruniky.sk 52

Hlavní partneri:

Jopi Intercars Racing shop