Home

Pannonia Ring
  • Slovenský Okruhový Pohár ide na Pannonia Ringu

    Slovenský Okruhový Pohár ide na Pannonia Ringu

    Po dlhšej prestávke prichádza 3. kolo Slovenského Okruhového Pohára a Time Attacku, ktoré sa jazdia pod hlavičkou okruhy.sk. Tentokrát jazdci zavítajú na neďaleký maďarský okruh Pannonia Ring začiatkom letných prázdnin. Dátum pretekov, 5. júl 2016, pripadá netradične na utorok, teda na sviatok svätého Cyrila a Metoda.

  • Zvláštne ustanovenia - Pannonia Ring 5.7.2016

    Zvláštne ustanovenia - Pannonia Ring 5.7.2016

    Pre tento pretek sú záväzné Zvláštne Ustanovenia (ďalej len ZU) vydané organizátorom s nasledovným upresnením.
    Dátum: 5. júl 2016

    Miesto: Pannonia Ring - Ostffyasszonyfa

  • Drahomír Osvald na Slovakia Ringu

    Drahomír Osvald na Slovakia Ringu

    Závodník Drahomír Osvald tiež testoval na Slovakia Ringu, prečítajte či to dopadlo úspešne.

1. Brno

Brno
Dátum pretekov:
14.04.2016
Miesto konania:
Brno - Masarykov okruh
Dĺžka trate:
5403 metrov

Stiahnúť výsledky

2. Slovakia Ring


Dátum pretekov:
05.05.2016
Miesto konania:
Orechová potôň
Dĺžka trate:
5922 metrov

Stiahnúť výsledky

3. Pannonia Ring

Pannonia Ring
Dátum pretekov:
05.07.2016
Miesto konania:
Ostffyasszonyfa
Dĺžka trate:
4740 metrov

Registrovaní Registrácia na pretek

4. Brno

Brno
Dátum pretekov:
21.07.2016
Miesto konania:
Brno - Masarykov okruh
Dĺžka trate:
5403 metrov

Registrácia na pretek

5. Pannonia Ring

Pannonia Ring
Dátum pretekov:
29.08.2016
Miesto konania:
Ostffyasszonyfa
Dĺžka trate:
4740 metrov

Registrácia na pretek

6. Slovakia Ring

Dátum pretekov:
29.09.2016
Miesto konania:
Orechová potôň
Dĺžka trate:
5922 metrov

Registrácia na pretek

Rebríček

  • Trieda 1: do 1600 ccm

    • 1
      Norbert Lepes Darkness Racing 50
    • 2
      Pavol Dlugos Palki racing team 34
    • 3
      Igor Végh Tempo performance 30
  • Trieda 2: do 2000 ccm (variant 1: do 1000 kg)

    • 1
      Karol Laskowski Carbon Racing 36
    • 2
      Robert Gugg Gugg 35
    • 3
      Pavol Silárd Silárd racing team 16
  • Trieda 2: do 2000 ccm (variant 2: nad 1000 kg)

    • 1
      Michal Malíček Maldo racing 71
    • 2
      Marian Rajnoha Autosport rajnoha 27
    • 3
      Tomas Horak K20R 17
    • 4
      Miroslav Gallo G-Performance EU 14
    • 5
      Martin Ryba AndyStudenicRacingAcademy 13
  • Trieda 3: do 2800 ccm (variant 1)

    • 1
      Marek Fried KT motorsport 34
    • 2
      Ivan Vlkovič ProAssist 32
  • Trieda 3: do 3000 ccm (variant 2)

    • 1
      Marián Polónyi JOPI TRADE 56
    • 2
      André Mašek SEMARACING 42
    • 3
      brigitte schmalzl schmalzl racing 40
    • 4
      Mario Komacka Racingcars 34
    • 5
      Tomáš Zabloudil Sema racing 33
  • Trieda 4: do 3500 ccm

    • 1
      Martin Duras Šenkýř Motorsport 58
    • 1
      Jiří Procházka Mirage Motorsport 58
    • 3
      KAREL KOVÁČ NEED FOR SPEED 23
    • 4
      Milan Valášek ipRacingShop Team 22
    • 4
      Otto Svoboda Šenkýř Motorsport 22
  • Trieda 5: nad 3500 ccm

    • 1
      Jan Baláž HDTS Motorsport 44
    • 2
      Petr Vencálek Šenkýř Motorsport 43
    • 3
      Martin Prokop MP Sports 36
    • 3
      Marcel Baláž Šenkýř Motorsport 36
    • 5
      Rudolf Machánek AUTO CENTRUM BRATISLAVA 28
  • Trieda 6: open cars (variant 1: small)

    • 1
      Ondřej Kočka Azrael Racing 72
  • Trieda 6: open cars (variant 2: big)

    • 1
      Radim Havlík Azrael Racing 64
    • 2
      Sergej Paulavets RTR Projects 36
    • 3
      Nikolaus Kuntner Nikun Gmbh 19
  • Trieda 7: CUP Lotus

    • 1
      Tomáš Bizub Kart One Arena racing 63
    • 2
      Veronika Vanyová Kart One Arena racing 60
    • 3
      Adam Tarnóczy Lampert Racing Team 55
    • 4
      Ivan Lexa Kart One Arena racing 34
    • 5
      Marcel Liedl SOOP racing 21
  • Trieda 8: CUP Fiesta

    • 1
      Luděk Dolejš Romino Car 72
    • 2
      Tomáš Pertold ACI 30
    • 2
      Jaroslav Petráš ARTFordSPORT Plzeň 30
    • 4
      Bohuš Šesták st. ARTFordSPORT 23
    • 5
      Karel Šindelář Romino Car 22
  • Trieda 9: CUP MX5

    • 1
      Tibor Gloznek Gloznek 61
    • 2
      Ján Žgravčák ARC Bratislava 45
    • 3
      Lukáš Koník Steeldesign racing 44
    • 4
      Samuel Moskál Enza Racing 34
    • 5
      Rastislav Szalay RS Racing 30

Hlavní partneri:

Chateau Krakovany Intercars Racing shop

Partneri:

Motointegrator Topspeed RTV Trend Brejk Race.sk http://Studiolife