Aktuality

PANNONIA RING
Partnerom prvého podujatia v kalendári bude Web Management s.r.o.

Partnerom prvého podujatia v kalendári bude Web Management s.r.o.

Lukáš Vician / 10.04.2017

Sponzorom podujatia Brno WMT Day je spoločnosť Web Management s.r.o. a my Vám chceme predstaviť profil nášho v poradí prvého partnera podujatí v sezóne 2017.

Web Management s.r.o.


je digitálna agentúra, pôsobiaca na trhu od roku 2010. Naše portfólio tvoria predovšetkým klienti, ktorí vyžadujú pre svoje online projekty riešenia na mieru. Vytvárame idei a riešenia v oblasti reklamy, tvorby webových stránok a e-shopov, designu a online marketingu.

 

Tvoríme weby na mieru

Funkčné / UI & UX

User experience (užívateľský zážitok) je proces zvyšovania spokojnosti zákazníka tým, že zlepšíme a zjednodušíme použiteľnosť webu a spríjemníme pocit v interakcii medzi zákazníkom a produktom.

Obsahové / Copywriting

Najdôležitejšou súčasťou webu je kvalitný obsah. My vám ho pomôžeme vytvoriť a sformulovať tak, aby ste trefne popísali vašu myšlienku a správne nasmerovali návštevníka webu.

Designové / Creative

V našom dizajnérskom tíme sú kreatívci s viac ako 10 ročnými skúsenosťami. Neustále sledujeme nové trendy vo web-designe. Webu dávame nie len funkčnosť ale aj dušu.

Efektívne / SEO & Analytics

Optimalizujeme váš web pre vyhľadávače, aby bol váš web viditeľný v neplatených, tzv. organických výsledkoch vyhľadávania, čím zabezpečíme väčšiu návštevnosť a možnosť zvýšiť počet konverzií.

 

Naše portfólio

Prezrite si výber z našich najnovších projektov, ktoré sme realizovali od dizajnu až po komplexnú programovú funčkosť.

 

 

Kontakty:

Mobil: +421 903 727 341
E-mail: vician@wmt.sk
Web: www.wmt.sk

Adresa:
Web Management s.r.o.
Ivánska cesta 2, 821 04 Bratislava

 

comments powered by Disqus

Hlavní partneri:

Jopi Intercars Racing shop