Home

Slovakia Ring - JOPI Day

1. Slovakia Ring | Kart One Aréna (Test day)

Slovakia Ring | Kart One Aréna
Date:
30.03.2017
Place of event:
Orechová potôň
Lap distance:
5922 metrov

2. Brno | WMT.sk Day

Brno | WMT.sk Day
Date:
13.04.2017
Place of event:
Brno - Masarykov okruh
Lap distance:
5403 metrov

3. Pannonia Ring - Digmia Day

Pannonia Ring - Digmia Day
Date:
04.05.2017
Place of event:
Ostffyasszonyfa
Lap distance:
4740 metrov

4. Slovakia Ring - JOPI Day

Slovakia Ring - JOPI Day
Date:
01.06.2017
Place of event:
Orechová potôň
Lap distance:
5922 metrov

5. Pannonia Ring - Dovozy.sk Day

Pannonia Ring - Dovozy.sk Day
Date:
29.08.2017
Place of event:
Ostffyasszonyfa
Lap distance:
4740 metrov

6. Brno - Digmia Day

Brno - Digmia Day
Date:
21.09.2017
Place of event:
Brno - Masarykov okruh
Lap distance:
5403 metrov

7. Slovakia Ring - JOPI Day

Slovakia Ring - JOPI Day
Date:
12.10.2017
Place of event:
Orechová potôň
Lap distance:
5922 metrov


V súčasnej dobe prevádzkujeme 10 čerpacích staníc , kde Vám okrem širokej ponuky výrobkov ponúkame aj vynikajúcu kávu, veľký výber nealko nápojov a rýchle občerstvenie.

Overall standings after 5. race

  • Class 1: to 1600 ccm)

    • 1
      Igor Végh TEMPO Performance 171
    • 2
      Ivan Lexa Kart 1 Arena racing 167
    • 3
      Zdeněk Sýkora SForza Racing 165
    • 4
      Veronika Vanyova Kart One Arena Racing 159
    • 5
      Tomas Bizub Darkness Racing Team 71
  • Class 2: to 2000 ccm (variant 1: to 1000 kg)

    • 1
      Robert GUGG PRU 188
    • 2
      Vladimír Ostaševski Vladimír Ostaševski 31
  • Class 2: to 2000 ccm (variant 2: over 1000 kg)

    • 1
      Martin Ryba Brutal Fish Racing Team 195
    • 2
      Tomáš Horák K20R 138
    • 3
      Michal Malíček Maldo Racing 122
    • 4
      Ervin Cséfalvay Autocentrum-Cséfalvay 94
    • 5
      Kevin Pongrácz Brutalcarmech racing team 58
  • Class 3: to 3000 ccm

    • 1
      Marián Polónyi JOPI ULTRATECH 232
    • 2
      Peter Zacek petersport racing team 205
    • 3
      Mario Kranabetter GDrift Performance 85
    • 4
      PETER HRIVNAK PFM RACING 83
    • 5
      Arpad Viszokay team RCR 50
  • Class 4: to 3500 ccm

    • 1
      Jiří Procházka Mirage Motorsport 211
    • 2
      Otto Svoboda Šenkýř Motorsport 198
    • 3
      Petr Kochta K-stav 83
    • 4
      Milan Valášek ipRacingShop.com 69
    • 5
      Tomáš Pospíšil Mirage Motorsport 49
  • Class 5: over 3500 ccm

    • 1
      Radek Hort Grollwingsteam 223
    • 2
      Libor Milota Lukamotorsport 154
    • 3
      Petr Dostal Šenkýř Motorsport 141
    • 4
      Bronislav Formánek Mičánek Motorsport 56
    • 5
      Libor Šichtař Mičánek Motorsport 45
  • Class 6 open cars

    • 1
      Andreas Hasler Hasler Motorsport 176
    • 2
      Rudolf Radič MN Motorsport 143
    • 3
      Ondřej Kočka Azrael Racing 130
    • 4
      Radim Havlík MR Racing 91
    • 5
      Libor Neckař Lander Racing Team 75
  • Class 7: GT3

    • 1
      Petr Vencálek Šenkýř Motorsport 212
    • 2
      Rudolf Machánek AUTO CENTRUM BRATISLAVA 207
    • 3
      Dennis Waszek Hillsboro racing 54
  • Class 9: Inter Cars MX-5 Cup

    • 1
      Lukáš Koník LSR 277
    • 2
      Samuel Moskál CAR ZONE 180
    • 3
      Ján Žgravčák onlineracing 174
    • 4
      Rastislav Szalay DOVOZY.SK Racing 158
    • 5
      Peter Nemsila onlineracing 147

Main partners:

Chateau Krakovany Intercars Racing shop

Partners:

Jopi Race.sk Studiolife Digmia Dovozy.sk Web Management - wmt.sk